Globalne Centrum Rozwiązań IT Roche

Jesteśmy Globalnym Centrum Rozwiązań IT Roche. Dostarczamy innowacje w zakresie budowania i utrzymywania systemów informatycznych na rzecz oddziałów na całym świecie.

Działamy prosto z Polski – mamy siedzibę w Warszawie i biuro w Poznaniu.

Jesteśmy częścią Roche IT

Inspirujemy zmiany na lepsze. Tworzymy innowacyjne oprogramowanie, które obejmuje m.in.:

 • aplikacje wspierające badania kliniczne nad nowymi lekami,
 • programy, które pozwalają na produkcję leków w bezpiecznych warunkach,
 • systemy optymalizujące wewnętrzne procesy firmy,
 • platformy do budowy portali internetowych dotyczących chorób oraz leków.

Realizujemy nasze projekty w oparciu o najnowsze dostępne technologie ponieważ to od nas zależy innowacyjność Grupy Roche na całym świecie.

Bardzo dbamy o to, żeby dobrze nam się razem pracowało – zamiast tworzyć sztuczne bariery skupiamy się na dostarczaniu zmiany na lepsze. Rozwijamy się nie tylko w zakresie technologii – inwestujemy w ludzi i inspirujemy ich do poszerzania kwalifikacji. Mamy dużo unikalnej wiedzy, którą się dzielimy. Globalne Centrum Usług IT to nowoczesne technologie w rękach najlepszych specjalistów.

Research, Development and Regions

Tworzymy i rozwijamy systemy CRM, portale oraz aplikacje mobilne informujące o lekach Roche.

Dbamy o to, żeby innowacje Roche dotarły do wszystkich.

Group Services

Dbamy o rozwój i wsparcie wewnętrznych intranetów i platformy integracyjnej oraz tworzymy oprogramowanie dla urządzeń diagnostycznych we współpracy z Roche Diagnostics.

Łączymy technologicznie cały świat Roche.

Pharma Development and Technical Operations

Tworzymy i rozwijamy globalne systemy odpowiedzialne m.in. za procesy badań klinicznych, bezpieczeństwo leków oraz dedykowane oprogramowanie.

Tworzymy technologie jutra i inspirujemy ich rozwój.

Co roku łącznie uczestniczymy w ponad 21000 godzin szkoleń technicznych i konferencji branżowych.

Wprowadź tekst alternatywny

Wprowadź tekst alternatywny

Wprowadź tekst alternatywny

Wprowadź tekst alternatywny

Wprowadź tekst alternatywny

Poznaj Grupę Roche

Dostarczamy pozytywną zmianę - rozwiązania i produkty, które codziennie czynią lepszym zdrowie i życie ludzi na całym świecie.

Roche

Wierzymy, że dostarczanie rozwiązań medycznych już teraz jest pilną kwestią - nawet jeśli rozwijamy innowacje dla przyszłości. Jesteśmy pasjonatami zmiany życia pacjentów. Jesteśmy odważni zarówno w decyzjach jak i działaniu. Wierzymy, że dobry biznes to taki, który zmienia świat na lepsze.

To z tą myślą przychodzimy do pracy każdego dnia. Stawiamy sobie za cel rygor naukowy, niepodważalną etykę i dostęp do innowacji medycznych dla wszystkich. Robimy to dzisiaj, aby budować lepsze jutro.

Jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Siłą naszej firmy są dwa współpracujące działy: farmacja i diagnostyka.

Firma Genentech (Stany Zjednoczone) jest częścią Grupy Roche. Ponadto koncern posiada większościowe udziały w firmie Chugai w Japonii.

Genentech A member of the Roche Group

Działamy globalnie.
Europa, Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Azja, Afryka, Australia i Oceania – to nasze pole działania. Pomagamy pacjentom na wszystkich sześciu kontynentach, w ponad 150 krajach.
Jesteśmy największą na świecie firmą biotechnologiczną.
Dostarczamy szeroką gamę leków stosowanych w takich dziedzinach terapeutycznych jak onkologia, wirusologia, choroby zapalne, okulistyka oraz centralny układ nerwowy. Specjalizujemy się także w diagnostyce in-vitro, onkologicznej oraz w kompleksowej opiece diabetologicznej.
Kraj pochodzenia
Szwajcaria
Rok założenia
1896

88 000 pracowników.

Dołącz do nas.

Jesteśmy światowym numerem 1 wśród firm biotechnologicznych, z 14 biofarmaceutykami na rynku.

Zapewniamy stabilny rozwój.

9 mld franków szwajcarskich na inwestycje w badania i rozwój

Inwestujemy w innowacje.

Wprowadź tekst alternatywny

Technologia to nasza przewaga

W codziennej pracy staramy się wykorzystywać możliwości płynące ze znajomości najnowszych rozwiązań.

Najważniejsi są ludzie

Poznaj kilka osób, które związały swoją karierę z Roche Global IT Solutions. Dowiedz się, jak pracują.

Asia

IT Professional

Dlaczego wybrałeś/aś karierę akurat w Roche?

Na pracę w Roche zdecydowałam się ze względu na to, iż doskonale wpisuje się ona w moje umiejętności.

Istotne znaczenie mają również możliwość połączenia zainteresowań z pracą, ciekawe  projekty, a także duże perspektywy związane z rozwojem nie tylko wiedzy technicznej, ale również kompetencji miękkich.

Realizowane w firmie projekty są prowadzone zgodnie z uznanymi metodykami takimi jak np. ITIL i obejmują swoim zakresem różne obszary geograficzne, dzięki temu istnieje możliwość współpracy z osobami z różnych regionów, a tym samym poszerzania umiejętności pracy w zespole i zarządzania projektem, a także umiejętności językowych, jak również interpersonalnych. Dodatkowo firma dba o pracownika i stara się, aby czuł się on jej ważną częścią, co bez wątpienia wpływa na atomosferę pracy.

Przemek

Team Manager

Moje największe osiągnięcie?

Z technicznego punktu widzenia, najciekawszym wyzwaniem była dla mnie praca przy platformie Business Objects, która jest jedną z największych instalacji na całym świecie.

Ważne z organizacyjnego punktu widzenia było stworzenie zespołu szkoleniowego i prowadzenie szkoleń Business Objects na całym świecie (nasz zespół przeszkolił już ponad 350 osób między innymi w Shang Hai-u, Indianapolis czy Madrycie).

Jeśli chodzi o mnie, najbardziej cenię sobie ciągły rozwój – rozpocząłem pracę w Roche na stanowisku Starszego Specjalisty, potem miałem możliwość prowadzenia zespołu Business Objects, a obecnie pełnię funkcję Technical Team Leader’a i zarządzam zespołem, składającym się z blisko 60 specjalistów BI. Firma nie tylko umożliwiła mi pracę na stanowisku menadżerskim, ale dużo zainwestowała w mój rozwój. Teraz ja wspomagam i rozwijam swoich ludzi (pięć osób z mojego zespołu zajmuje obecnie stanowiska globalne koordynując międzynarodowe projekty).

Michał

IT Professional

Dlaczego moja praca jest ważna?

W ADMD współtworzymy technologie, które rozwiązują problemy i odkrywają nowe możliwości. Jeśli usprawnimy pracę pewnej grupy osób to oni będą mogli zrobić to dla innych. Wierzę, że w szerszej perspektywie najbardziej zyskują na tym pacjenci.

Szczerze polecam pracę w Roche młodym profesjonalistom IT. Bardzo pozytywne i motywujące jest zjawisko synergii, w którym energia i zapał młodszych pracowników uzupełnia się z doświadczeniem i szeroką wiedzą kolegów starszych stażem. Zazwyczaj efekty są zdumiewające. Dla mnie ważne są też dobre warunki finansowo-socjalne, a także olbrzymie możliwości edukacji i rozwoju.

Ania

Team Manager

Dlaczego IT w Roche?

ADMD współpracuje z zespołami IT Roche zlokalizowanymi na całym świecie, co pozwala nam brać udział w projektach zarządzanych globalnie i mieć kontakt z najnowszymi technologiami. Pracując w różnych zespołach, mamy szansę nie tylko rozwijać swoje umiejętności w zakresie technologii, ale także próbować swoich sił w różnych rolach i rozwijać kompetencje miękkie. W Roche jestem już od kilku lat, pracowałam przez ten czas jako Senior Specialist, Unit Leader, Technical Leader oraz na stanowiskach globalnych Change Coordinator i Development Manager.

Bardzo cenię sobie atmosferę pracy w Roche - opartą na współpracy, wzajemnym zaufaniu i szacunku do wiedzy oraz wspierającą innowacje. Osoby, które chcą się rozwijać, nie mają szansy na nudę:)

Mariusz

IT Professional

Opisz krótko swoje największa osiągnięcie/ najciekawszy projekt, przy którym miałeś/aś okazję pracować w Roche

Był to system wersjonowania i zarządzania dokumentacją. Projekt był o tyle ciekawy ponieważ współpracowaliśmy z zespołami zlokalizowanymi w Europie jak i w stanach zjednoczonych, a co za tym idzie komunikacja odbywała się w języku angielskim i w różnych strefach czasowych co już samo w sobie było wyzwaniem. W późniejszym czasie tworzyliśmy również wersje aplikacji na urządzenia mobilne.

Każdego dnia mam okazje tworzyć lub brać udział w tworzeniu czegoś nowego. Jestem przekonany że wykonując swoje obowiązki najlepiej jak potrafię, mogę pomóc nie tylko sobie ale i innym. Niesamowita jest świadomość że od jakości mojej pracy może zależeć np. jakość leczenia a co za tym idzie, życia pacjenta!

Chcemy Cię poznać

Zmierz objętość swojej wiedzy i bądź z nami w kontakcie.
Pokaż co potrafisz wybierając technologie, w których czujesz się najlepiej i dołącz do społeczności Roche Global IT Solutions Centre.
Świetnie Ci poszło, koniecznie daj się poznać! Wierzymy, że w Roche jest miejsce dla Ciebie.

Śmiało klikaj.
Ten eksperyment jest bezpieczny!

Mamy dla ciebie pole do popisu

Człowiek orkiestra. Musimy Cię poznać

Jeśli to prawda, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego

Ok, skończyłem

Frontend

 1. Świetnie, oby tak dalej!
 2. Dobrze sobie radzisz na froncie
 3. Frontend
  guru!

Mobile

 1. Jesteś w zasięgu technologii
  mobilnych
 2. Chyba czas dopisać sobie m. przed nazwiskiem
 3. Urodziłeś się
  ze smartfonem
  w ręku?

Backend

 1. Umiesz dotrzeć do wnętrza innowacji
 2. Backendowy zawodowiec to Ty
 3. Możesz zacząć od jutra?

Inne

 1. Czy wiesz, że największe wdrożenia SAP mają miejsce w Roche?
 2. Projektowanie to Twój żywioł.
 3. IT-Hipster pełną gębą.
  Musimy Cię poznać!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Roche Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39 B, 02-672 Warszawa, w celu korzystania z serwisu internetowego i prowadzenia działań badawczych i marketingowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne. Służy Pani/Panu prawo dostępu do treści tych danych oraz do ich poprawiania.

Chcę otrzymywać od Roche Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 39B, informacje pocztą elektroniczną na mój adres e-mail. Zgoda na otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną

Dałeś się poznać z dobrej strony :)
Dziękujemy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jeszcze raz

Nie udało się wysłać formularza - Przepraszamy!

Spróbuj jeszcze raz lub napisz do nas bezpośrednio na adres kontakt@roche.pl

Wydarzenia